Duplex Proximo Da Praia Tramandai
| Wi-Fi | Prywatna plaża Plaża | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Wygodny hotel Duplex Proximo Da Praia Tramandai Tramandaí zapewnia również prywatny parking.
Profa. Abrilina Hoffmeister Historic Municipal Museum znajduje się około 10 min jazdy autem stąd, a Paradouro South Waves - w jedynie 1 km od tego hotelu. Około 15 min autem od wygodnego hotelu osoby podróżujące służbowo znajdą Shopping 2000. Praia de Tramandai leży także w około 3 km od obiektu.
Pokoje wyposażone są w pełnowymiarową kuchnię oraz telewizja satelitarna dla wygody gości. W łazienkach znajdują się bidet, oddzielna toaleta i prysznic.
Restauracja Doces Da Praia jest w niewielkiej odległości od Duplex Proximo Da Praia.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Plaża
Do dyspozycji gości w pokoju
- Herbata i kawa
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z hotelu Duplex Proximo Da Praia Tramandai?
Podróż od hotelu Duplex Proximo Da Praia Tramandai do centrum miasta zajmuje 30 min spacerem. - 🚗
Gdzie możemy zaparkować nasz pojazd podczas pobytu w wygodnym hotelu Duplex Proximo Da Praia Tramandai?
Wygodny hotel Duplex Proximo Da Praia Tramandai udostępnia prywatny parking. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w hotelu Duplex Proximo Da Praia Tramandai?
Goście hotelu Duplex Proximo Da Praia Tramandai powinni wymeldować się o 12:00. - ❓
Czy zwierzęta są dozwolone w wygodnym hotelu Duplex Proximo Da Praia Tramandai?
Goście będą mogli przebywać w wygodnym hotelu Duplex Proximo Da Praia Tramandai ze swoimi zwierzętami.